Kontakt

YES4DESIGN Elwira Nowacka
65-364 Zielona Góra
ul. Ekologiczna 4
tel: (+48) 691 362 693
tel: (+48) 603 508 940
email: yangstudio@wp.pl
www: yangstudio.eu

NIP: 929-170-75-70      REGON: 978117800

Nr konta: 95 1140 2004 0000 3402 7559 6991

M-Bank (BRE-BANK), SWIFT: BREXPLPWMBK

Zapraszam do współpracy!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

– – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

DSCF7290OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY MEBLI

Zajmujemy się stylingiem i renowacją mebli (głownie z lat 60 i 70-tych ubiegłego wieku) przywracając im dawny blask i nadając unikatowy, designerski charakter. Wzornictwo tego okresu jest niezwykle ciekawe i idealnie wkomponowuje się w nowoczesne trendy kreowania przestrzeni.

Każdy nasz mebel jest unikatowy, nadana im forma jest przemyślana i wykonana wg naszego pomysłu. Zawsze staramy się zachować jak największą ilość oryginalnych detali, dodając od siebie nowe elementy które dostosowują wizerunek mebla do ultranowoczesnych trendów.

Możemy poszczycić się kilkudziesięcioma modelami wykonanymi zgodnie z tym założeniem. Niektóre meble, na życzenie możemy wykonać pod indywidualne zamówienie klienta.

 

DSCF7278WAŻNE!

Oferowane przez nas meble NIE SĄ NOWE, prosto z fabryki! Są to meble najczęściej około 40-letnie i trudno wymagać, aby były jak spod igły (chyba że zaznaczamy, iż jest to mebel fabrycznie nowy). Na etapie renowacji nie wszystkie rysy, wybarwienia da się idealnie usunąć i przywrócić mebel do stanu sprzed 40 lat. Ale też nie o to przecież chodzi w tym stylu. Każdy ślad świadczy o wiekowości mebla, sprawia że jest to przedmiot z duszą i opowiada pewną historię. Naszymi klientami są osoby, które w tym właśnie upatrują całego ich uroku, w przeciwnym razie kupiliby nowiutkie, idealnie „wyprasowane” meble prosto z nowoczesnej fabryki. Nasze meble są prawdziwe i z duszą, klienci często nawet proszą aby pozostawić na nich te „pamiątki” z przeszłości.
Ponieważ na aukcjach i w ogłoszeniach nie zawsze jesteśmy w stanie podać wyczerpujące informacje o sprzedawanym przedmiocie, prosimy o zadawanie pytań o szczegółowy stan mebla.


DSCF7005Wpłata

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem mebla, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów, kwestii transportu. Prosimy także o wpłatę  w wysokości 100% za dany mebel. Natomiast koszt transportu jest najczęściej opłacany przewoźnikowi w momencie dostarczenia towaru.
Jeśli mebla, jakiego Państwa poszukują nie ma aktualnie w ofercie prosimy złożyć zapytanie, najczęściej udaje nam się zaproponować mebel z naszej „bazy”, który można wykonać pod konkretne zamówienie, zgodnie z Państwa życzeniem.
Czas realizacji zamówienia
Najczęściej na aukcji wystawiony jest gotowy mebel, jednak w przypadku potrzeby zmian na życzenie klienta, ustalamy indywidualnie termin przeróbki, najczęściej jest to 3-4 dni.
DSCF7566Transport
Korzystamy z usług firm przewoźniczych, nie są to jednak typowe firmy kurierskie które przyjeżdżają na rządanie i dostarczają towar na drugi dzień. Cena takiej wysyłki (biorąc pod uwagę spore gabaryty paczek) musiałaby kosztować klienta kilkaset złotych. Nasi przewoźnicy odbierają od nas towar     1-2 razy w tygodniu, w zależności o swej trasy i dostarczają go do klienta najczęściej w ciągu ok. 2-3 dni. Czasami jednak mebelek musi poczekać w magazynie nieco dłużej. Szczegóły konkretnego zlecenia są ustalane zawsze indywidualnie. Ogólnie należy przyjąć, że termin od wpłaty do otrzymania towaru to ok. 5-10dni.
Średni koszt transportu sporego mebla (np. komody o szerokości 150cm) z Zielonej Góry do Warszawy wynosi 150zł, do Krakowa 180zł. To naprawdę dobra cena, dlatego warto nieco dłużej poczekać. Choć może się też zdarzyć, że trafi bardzo szybko.
Proszę mieć też na uwadze, że firmy przewozowe nie dostarczają mebli do mieszkania, tylko pod dom/blok. Przy dużych meblach należy zadbać o to, by było ktoś do pomocy przy wniesieniu mebla. Najczęściej kierowca też jest skłonny pomóc wnieść mebel, choć teoretycznie nie ma takiego obowiązku (nie jest kurierem).
Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności przewoźnika, będzie to podstawą do przyjęcia reklamacji.
Oczywiście zawsze jest także możliwość osobistego odbioru meblaDSCF6528