O mnie

 

 

2Witam w Yang Studio Home&Decor!

 

 

To, że zawitałeś w naszym serwisie prawdopodobnie świadczy o tym,

że poszukujesz niebanalnych rozwiązań dla swojego mieszkania, domu czy lokalu.

 

 


 

NIEPOWTARZALNE MEBLE,  UNIKATOWE PROJEKTY

 

DSCF4089bFirma YANG STUDIO Home&Decor powstała z prawdziwej pasji i zamiłowania do urządzania wnętrz.

Mimo tego, iż zajmuję się tym dopiero od kilku lat zdobyłam spore doświadczenie. W 2011r. uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu architekta wnętrz i odtąd realizuję się w pracy projektanta.

Mój ulubiony styl to skandynawski, uwielbiam też stylistykę mebli MID-CENTURY (z lat 50, 60-tych XX wieku), zwłaszcza wzornictwo duńskich projektantów.Natomiast nie mam problemu, aby na życzenie wykonać projekt wnętrz w stylu klasycznym, glamour, kolonialnym, rustykalnym czy jakimkolwiek innym.DSCF4658

 

 Od niedawna moją pasją są również meble z duszą, którym ciężką fizyczną pracą, zgodnie ze swoją wizją, przywracam nowoczesny design i daję nowe życie. Te unikatowe i niezwykle oryginalne mebelki stają się coraz bardziej popularne i cenione za ich niezwykłość i niepowtarzalność. Doskonale wkomponowują się w ultranowoczesne jak i klasyczne wnętrza. Oferuję Państwu także możliwość przygotowania mebla pod indywidualne zamówienie.


 

Zajmuję się również home stagingiem czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Celem takiego przygotowania jest szybkie „przerobienie” i udoskonalenie mieszkania, niewielkim kosztem finansowym, za to z wielkim efektem końcowym; tak aby przyciągnąć jak największą liczbę oglądających, a przez to przyspieszyć jej sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę.

 

 Przedpokój przez zmianami

DSC_0325        

   Przedpokój po zmianach

DSCF6084

 

 

 

 

 

 

 

Gorąco zachęcam do współpracy!

 

 

Elwira Nowacka