Projektowanie wnętrz

 

 

123Zajmuję się projektowaniem mieszkań, domów (również pojedynczych pomieszczeń) a także lokali usługowych. Na specjalne życzenie mogę też wykonać projekt ogrodu. Do każdego projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i pasją, kierując się własnym wyczuciem lecz także potrzebami i sugestiami Klienta. Moja pracownia znajduje się w Zielonej Górze, jednak realizuję projekty na terenie całego województwa lubuskiego, a na specjalne życzenie także w innych miastach.

 

Częste pytanie – czy stać mnie na projektanta?

Odpowiedź – zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli budżet jest ograniczony!

Dlaczego? – decydując się na współpracę z projektantem masz pewność, że:

 • unikniesz kosztownych pomyłek takich jak zakup nieodpowiednich materiałów, wyburzanie nieodpowiednich ścianek działowych, błędy instalacyjne czy błędy przy montażu, wynikających chociażby z braku niezbędnego doświadczenia
 • podpowiem jak maksymalnie wykorzystać daną przestrzeń – szczególnie w małych pomieszczeniach zyskasz „dodatkowe” miejsce
 • dzięki współpracy z firmami z branży i kontaktom wynegocjuję dla ciebie korzystne ceny i rabaty.

 

Ponadto, często jest tak, że nie wiesz jeszcze jaki styl się tobie podoba i jak właściwie miałoby wyglądać twoje mieszkanie – dobry projektant potrafi „odczytać” twe upodobania i dostosować cały projekt do twoich potrzeb. Tak więc jeszcze przed rozpoczęciem remontu będziesz mógł zobaczyć swoje mieszkanie w 3D i upewnić się, że tak właśnie chcesz aby wyglądało.

Warto też uświadomić sobie jak mały procent całej inwestycji stanowi koszt zatrudnienia projektanta. Przykład: kupujesz nowe mieszkanie o powierzchni 54m2, cena mieszkania to 210.000zł. Na jego wykończenie chcesz przeznaczyć 60.000 zł. Czyli łącznie wydasz 270.000zł.

Za kompleksowy projekt zapłacisz ok 3.780zł, czyli mniej niż stanowi cena 1m2 mieszkania! A koszt ten stanowi zaledwie 0,71% wartości całej inwestycji!


 

CENNIK

Cena zależy od rodzaju pomieszczenia i ilości metrów przeznaczonego do wykonania aranżacji. Im większy metraż tym niższa cena za m2.
Zapytaj o o indywidualną wycenę!

 

 1. Pakiet PODSTAWOWY – projekt wnętrza – ok. 30zł/m2 (rabat powyżej 45m2 – do ustalenia)
 • pierwsza wizyta w lokalu, pobranie dokładnych pomiarów, wykonanie zdjęć
 • wywiad – zebranie oczekiwań Klienta, ustalenie stanu wyposażenia – co zostaje a co należy dokupić
 • stworzenie modelu 3D, z ustawieniem kolorystki elementów stałych (podłogi, ściany – ze wskazaniem) oraz mebli, rozmieszczenia sprzętów, dodatków ale bez konkretnego wskazania (listy zakupów)
 • rysunki dla wykonawców
 • wytyczne wod-kan + wytyczne elektryczne
 • jeśli zawiera także projekt kuchni to cała zabudowa jest rozrysowana, jednak bez wskazania konkretnych sprzętów AGD

          cena za pakiet PODSTAWOWY w wersji on-line – 25zł/m2


 

 1. Pakiet STANDARDOWY (projekt wnętrza + dekoracja) – ok. 40zł/m2 (rabat powyżej 45m2 – do ustalenia)

           to Pakiet BASIC rozszerzony o:

 • wskazanie konkretnych mebli, dodatków, oświetlenia (z listą zakupów), bez wyboru sprzętów AGD

          cena za pakiet STANDARDOWY w wersji on-line – 35zł/m2

 


 

 1. Pakiet KOMPLEKSOWY (projekt wnętrza + dekoracja + nadzór) – ok. 90zł/m2 to Pakiet STANDARDOWY rozszerzony o:
 • nadzór nad realizacją projektu
 • wybór AGD do kuchni

 


 

Co oznacza NADZÓR NAD REALIZACJĄ PROJEKTU? –

to moje czynne uczestnictwo w przedsięwzięciu na każdym etapie realizacji: organizuję i koordynuję pracę ekip, dokonuję zakupów wyposażenia, pilnuję terminów, rozmawiam z fachowcami, wyjaśniam im sposób realizacji, synchronizuję dostawy. Powoduje to, że prawie prawie całą pracę związaną z budową przejmuję na siebie. W ten sposób oszczędzasz swój cenny czas, konsultując się jedynie ze mną w kwestiach ogólnych.

Oczywiście, wybierając pakiet Podstawowy czy Standardowy, w razie potrzeby też służę konsultacją telefoniczną.


DODATKOWE USŁUGI:

PROJEKT KUCHNI – dla klientów, którzy chcieliby otrzymać projekt samej kuchni. Projekt zawiera układ funkcjonalny, wizualizacje, rysunki techniczne dla wykonawców (którzy na ich podstawie tworzą szczegółowy projekt do realizacji), konkretne propozycje blatów i wykończeń, propozycje sprzętu AGD, wytyczne wod-kan i elektryczne, nadzór autorski (ustalona ilość wizyt podczas montażu), możliwość skorzystania ze sprawdzonych stolarzy – cena ok. 800zł (zależne od metrażu)

PROJEKT ŁAZIENKI – dla klientów, którzy chcieliby otrzymać projekt samej łazienki. Projekt zawiera układ funkcjonalny, wizualizacje, rysunki techniczne dla wykonawców, konkretne propozycje materiałowe i produktowe, wytyczne wod-kan i elektryczne, nadzór autorski (ustalona ilość wizyt podczas montażu) – cena ok. 500zł (zależne od metrażu)


 

Dla każdego pakietu wykonuję nieograniczoną ilość poprawek, aż do uzyskania pełnej satysfakcji.

Umów się na pierwsze, bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie !

 

GALERIA PROJEKTÓW

230

 

 

 

 

 

 


 

Podane ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego