Projektowanie wnętrz

 

 

123Zajmuję się projektowaniem mieszkań, domów (również pojedynczych pomieszczeń) a także lokali usługowych. Na specjalne życzenie mogę też wykonać projekt ogrodu. Do każdego projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i pasją, kierując się własnym wyczuciem lecz także potrzebami i sugestiami Klienta. Moja pracownia znajduje się w Zielonej Górze, jednak realizuję projekty na terenie całego województwa lubuskiego, a na specjalne życzenie także w innych miastach.

 

Częste pytanie – czy stać mnie na projektanta?

Odpowiedź – zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli budżet jest ograniczony!

Dlaczego? – decydując się na współpracę z projektantem masz pewność, że:

  • unikniesz kosztownych pomyłek takich jak zakup nieodpowiednich materiałów, wyburzanie nieodpowiednich ścianek działowych, błędy instalacyjne czy błędy przy montażu, wynikających chociażby z braku niezbędnego doświadczenia
  • podpowiem jak maksymalnie wykorzystać daną przestrzeń – szczególnie w małych pomieszczeniach zyskasz „dodatkowe” miejsce
  • dzięki współpracy z firmami z branży i kontaktom wynegocjuję dla ciebie korzystne ceny i rabaty.

 

Ponadto, często jest tak, że nie wiesz jeszcze jaki styl się tobie podoba i jak właściwie miałoby wyglądać twoje mieszkanie – dobry projektant potrafi „odczytać” twe upodobania i dostosować cały projekt do twoich potrzeb. Tak więc jeszcze przed rozpoczęciem remontu będziesz mógł zobaczyć swoje mieszkanie w 3D i upewnić się, że tak właśnie chcesz aby wyglądało.

Warto też uświadomić sobie jak mały procent całej inwestycji stanowi koszt zatrudnienia projektanta. Przykład: kupujesz nowe mieszkanie o powierzchni 54m2, cena mieszkania to 210.000zł. Na jego wykończenie chcesz przeznaczyć 60.000 zł. Czyli łącznie wydasz 270.000zł.

Za  projekt zapłacisz ok 3.780zł, czyli mniej niż stanowi cena 1m2 mieszkania! A koszt ten stanowi zaledwie 0,71% wartości całej inwestycji!


 

CENNIK – niebawem 

 


 

Dla każdego pakietu wykonuję nieograniczoną ilość poprawek, aż do uzyskania pełnej satysfakcji.

Umów się na pierwsze, bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie !

 

GALERIA PROJEKTÓW

230